Nowa linia Zambrów – Mężenin – Zambrów: ERIGA BUS rozszerza ofertę komunikacyjną!

Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić kolejny krok w rozwoju naszych usług przewozowych. Od 6 listopada uruchamiamy nową regularną linię autobusową, która połączy Mężenin z Zambrowem! To ważny moment dla naszej firmy, a także dla mieszkańców powiatu zambrowskiego, którzy teraz zyskają łatwiejszy dostęp do komunikacji.

Rozkład jazdy:

W kierunku Zambrowa nasze autobusy odjeżdżają z Mężenina o godzinach:

  • 7:04,
  • 16:14.

Zatrzymujemy się także w innych miejscowościach, takich jak Rutki Kossaki i Kołaki Kościelne, o godzinach:

  • Rutki Kossaki: 7:07 i 16:17,
  • Kołaki Kościelne: 7:25 i 16:35.

Przystanki w Zambrowie:

W Zambrowie nasze autobusy zatrzymają się m.in. na:

  • ul. Konopnickiej o godzinie 7:40,
  • Alei Wojska Polskiego (przy ZSA i ZS1) o godzinie 7:45.

Bilety miesięczne już dostępne!

Już teraz zapraszamy do zakupu biletów miesięcznych, które umożliwią Wam korzystanie z naszych usług w dogodny sposób. Bilety można nabyć w naszym biurze mieszczącym się przy Placu Sikorskiego 8 w Zambrowie. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wygodne formy płatności:

Dla Państwa wygody akceptujemy płatności gotówką, kartą oraz BLIK-iem. Chcemy, aby korzystanie z naszych usług było jak najbardziej dostępne i komfortowe, dlatego dajemy możliwość wyboru preferowanej formy płatności.

ERIGA BUS – Wygodne i Bezpieczne Podróże!

Wybierz ERIGA BUS i ciesz się komfortowymi oraz bezpiecznymi podróżami. Nasze autobusy są nowoczesne, utrzymane w doskonałym stanie technicznym, a obsługa dba o każdy detal, aby podróż z nami była przyjemnością.

Do zobaczenia na pokładzie!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych nowych połączeń. Bądź z nami, podróżuj wygodnie i bezpiecznie. Do zobaczenia na pokładzie ERIGA BUS!

ROZKŁAD JAZDY NA TRASIE MĘŻENIN – ZAMBRÓW

ROZKŁAD JAZDY NA TRASIE ZAMBRÓW – MĘŻENIN